»

Tüm Fotoğraflarımı Bayramda Paylaşıyorum

Kişisel Yazılarım

Bir çoğunuzun bildiği gibi 21 Eylül2 Ekim tarihleri arasında yaz tatili için Antalya‘daydım, Ceren ve Umut sağ olsunlar beni evlerinde misafir ettiler, bu süre zarfında bir çok yer gezdim, gezdiğim yerlerden biride Manavgat‘dı, Manavgat‘da Hatice ile buluştuk ve klavyer ekibi olarak güzel bir tatil günü daha geçirdik, ayrıca bizi Antalya’nın maviliklerinde Baba Nuri ile gezdiren Ahmet kardeşimde teşekkürler :) yine bol bol fotoğraf çektik, az sonra aşağıda bir fotoğrafı sizinle paylaşacağım, ve ilerleyen günlerde de paylaşımlarım devam edecek.

Bu arada bir çok fotoğrafım şu an bilgisayarım da yatmakta, onları gün yüzüne çıkarmanın da zamanı geldi diye düşünüyorum ve bayram boyunca her gün 1 yada 2 yeni konu açarak Antalya, Olimpos, Kumluca, Manavgat, Alanya, Akçay, Ayvalık  ve bunun gibi birkaç yerde çekilmiş fotoğrafları sizlerle paylaşacağım, genellikle fotoğraflar Panorama olacak, Manavgat Irmağı ve Olimpos fotoğrafları 360 Derece olması nedeni ile çekimin yapıldığı yerin tüm yönlerini gözler önüne serecek, ayrıca Olimpos’da yaptığım çekim için tırmandığımız dağın zirvesinden bu güne kadar çekilmiş en iyi Olimpos fotoğrafını sunacağını düşünüyorum, bu konuda da boş geçmeyerek bir fotoğrafı size sunuyorum.

Orjinal Fotoğraf;

 

 • Boyut: 44.286 MB
 • Çözünürlük: 11758×4437
 • Piksel; 52.170.246

 

Size Sunulan Fotoğraf;

 

 • Boyut: 3.197 MB
 • Çözünürlük: 5000×1887
 • Piksel; 9.435.000

 

Üzülerek belirtmek isterim ki fotoğraflarımın çalınmasından dolayı fotoğraflara logo ekleme kadarı aldım, her ne kadar bende bu durumdan memnun olmasam da fotoğraf hırsızlığına karşı mümkün olduğunda şeffaf bir şekilde fotoğraflara logo enteğre edeceğim, ayrıca iletişime geçerek fotoğrafın sadece telif hakkı basılı halini satın alabilirsiniz.

Antalya Manavgat Irmağı Panorama

Antalya Manavgat Irmağı Panorama

Büyük boy görmek için TIKLAYIN

Neden bize sunulan fotoğraf boyutları düşük diyorsanız bunun nedeni internet hızı, tam boy yüklemek her açıdan uygun olmuyor, geç yüklenir, tarayıcı donabilir, sunucuda yer kaplar, yavaşlamaya neden olur, kotayı zorlar, mobil kullanıcılarının telefonu bile kilitlene bilir.

Yeni bir yorum ekle

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu yazıya yazılmış toplam 11 yorum bulunuyor.

 1. bence logo köşelerde bir yerde olursa çok fazla göze batmaz yine aynı boyda yaparsın

  1. Eskiden sadece sağ yada solda küçük bir logo ekliyordum ancak fotoğrafların çalınması ve e-ticaret sitelerinde kullanılması beni sinir etti, kullananlar köşede bulunan telif hakkı açıklamasına bile aldırış etmemiş, silmek için hiç bir şey yapmamıştı, bende bu yüzden fotoğrafın içine logo eklemeye kadar verdim.

   1. Gerçekten kötü bir durum bir ara benimde başıma gelmişti en iyi yol yine logo eklemek gibi görünüyor.

 2. Valla abi tatil sana yaradı gibi .d ekibinide topladın keyifler alemler diz boyu valla iyi tatil geçirdin Allah daha da çok versin. Manavgat ırmağı fotoğrafı gerçekten çok güzel bir yere benziyor Allah ksımet ederse gitmek isterim.

 3. Gayet iyi :D

 4. […] Tüm Fotoğraflarımı Bayramda Paylaşıyorum30 Eylül 2014 […]

 5. Çok iyi ya :) logoyu da ortys koymuşsun :D

 6. Güzel çekmişsin murat.

 7. Çok başarılı olmuş. Orda olup oraları görmek isterdim :)

 8. fotoğraflarınız kart postallar gibi canlı ve bir ruhu var, fotoğraflar tatil rehberi niteliğinde tebrik ederim.

 9. vermiş olduğunuz bilgiler için teşekkürler