»

Klavyer de muradına erdi, intro’suna kavuştu

Projeler Hakkında

Klavyer de muradına erdi, intro'suna kavuştu

Klavyer de muradına erdi, intro’suna kavuştu

Selamlar :) daha birkaç gün önce Bozuk Tuş ile ilgili proje yazımda Bozuk Tuş Projem de İntro’suna kavuştu demiştim şimdi ise Klavyer de muradına erdi, intro’suna kavuştu diyorum son, Bozuk tuş için İntro arayışı içerisindeyken diğer Projelerim içinde intro seçme fırsatım oldu ve hazır bir iş yaparken diğerlerini de aradan çıkartmaya karar verdim, bir çoğunuzun bildiği gibi Klavyer de eskiden oyun haberleri daha çoktu ve bu nedenle de sitenin eski intro’su oyuna yönelikte ancak Bzouk tuş Oyun Haberleri Projem ile birlikte Klavyer’den Oyun haberlerini çıkarmaya karar verdik ve oyun kategorisini tamamen kapattık, oyun kategorisinin  kapanması ile birlikte klavyer deki intro da kullanılmaz hale geldi tamda burada yeni bir intro gerektiği kararına vardık, ancak bir çok projem olduğu için çok fazla vaktim olmuyordu ve bu nedenle de Klavyer bir süredir intro’suzdu, en sonunda yeni projem için bir intro yapmaya karar verdim ve hazır ona yapacağım birde Teknoloji Portalı Klavyer‘e yapayım dedim.

Ayrıca şu anda bu yazıyı okumakta olduğunuz kişisel Blog sitem içinde bir intro gerekiyor gibi, ilerleyen zamanlarda proje sitelerim için gerçekleştirmeyi düşündüğüm çeşitli video çekimlerinin başına proje sitesi ile ilgili intro’yu eklerken videoyu çeken olarak sonuna da kendi sitemin intro’sunu eklemeyi düşünüyorum, bu yüzdende yakın bir zamanda MuratDinc.Com Kişisel sitem içnide bir intro yayınlayacağımı ve size yine buradan duyuracağımız müjdelerim, bu intro yapı olarak Photography‘ye yönelik olarak ve kısa bir slayt geçişi olacak, beni takip etmeye devam edin.

İnto için kullanmam gereken büyük boy logonun kaybolması ve bulunamaması yeni bir logonun yapılmasına neden oldu, intro da kullanmak için gerekli logo için bir çalışma yaptık ve bire bir Orjinal logo ya benzer yeni bir logo çizdik ve gerekli düzenlemeleri tekrar yaptık, bu süreçte logoda bazı değişimlerde oldu, mesela beyaz logoya efekt eklendi ve siyah olan logoda ise daha az efekt kullandık böylece daha minimal ve şık bir logo ortaya çıktı, aşağıdan hem eski hemde yeni logoyu görebilirsiniz.

İlk göreceğiniz Turuncu çemberli olan Klavyer’in eski logosu, ondan sonra göreceğiniz logo ise efekt kullanılmamış saf logo (intro da bu logo kullanılmıştır), daha sonra ise Siyah ve Beyaz olarak iki farklı logo göreceksiniz, bu logolar ise Klavyer’in yeni logosudur.

Klavyer Com Yeni Logo

Gelelim Klavyer’in intro’suna yine diğer projelerim Sistem Gereksinimleri.Net ve Bozuk Tuş.Com da olduğu gibi hazır bir intro satın aldım ve kullandım, her zaman odluğu gibi birkaç arkadaşın fikrini de aldım ve en çok beğenilen itrolardan bir tanesi bu odlu ve hemen işe koyuldum, kısa bir çalışmadan sonra ortaya aşağıdaki intro çıktı, bundan sonra Klavyer ile yoluma bu intro ile devam edeceğim.

Yeni bir yorum ekle

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu yazıya yazılmış toplam 24 yorum bulunuyor.

 1. murat kardeşim diğerleri gibi bu da çok güzel olmuş. projelerinin hepsi çok başarılı şekilde ilerliyor. başarılarının devamını dilerim.

  1. Olabildiğinde iyisini yapmaya çalışıyorum. Yorum için teşekkürler Fatih.

 2. Mükemmel bir intro olmuş Murat emeğine sağlık. Yalnızca daha öncede dediğim gibi yazılar biraz daha kısa olabilirdi çünkü hepsini okuyamadan intro bitiyor. Mesela facebook hesabındaki gibi ”teknoloji, donanım ve mobil haberleri” yazabilir. Fakat bunu yapmakta epey bir uğraştırıcı bir şey sanırım.

 3. Murat abi, intro çok güzel.Bozuktuş.com ‘ daki sitendekilerde güzel fakat onlara uzun dediğimi hatırlıyorum.Bu da uzun ama bu daha iyi yani , gerek grafikler gerek efektler olsun. Bu intro’da 4-7 saniye araları çok hoş :D

 4. İntro süper olmuş site içeriği zaten çok iyi tebrik eder başarılarının devamını dilerim

  1. Güzel yorumun için teşekkür ederim Enes, eni iyisini yapmaya çalışıyoruz.

 5. Güzel olmuş bence ancak merak ettiğim birşey var hangi programı kullandın? Adobenin programını mı yoksa vegas mı onu merak ettim.Birde sistem gereksinimlerinin introsunu link olarak eklersen sevinirim

 6. Çok güzel bir intro olmuş. Çok hoş ve sade. Logo da çok güzel. Bozuktus.com’unki.biraz uzundu,bu da uzun ama sıkmıyor. klavyer.com ve diğer projelerinde başarılar diliyorum.

 7. Çok güzel olmuş cidden bunu hangi programlarla yapıldığı merak konusu hayırlı olsun intro çok güzel olmuş.BozukTuş’tan sonra Klavyer’e gelmesi çok yerinde bir karar oldu.

  İyi günler Murat Bey.

 8. Abi intro süper ve çok kaliteli olmuş . Ben çok beğendim vallaha . İnşallah böyle devam ettirirsin ;)

  1. Teşekkürler yalçın.

 9. Gerçekten kaliteli bir intro olmuş zaten klavyerede bu yakışırdı şimdiye kadar yaptığın en iyi intro , ileride daha iyilerini yapacağına eminim.

 10. Gerçekten kaliteli introlar falan yapıyorsun. Abi düşündüm de hani böyle tv reklamı yaptıran isimler oluyor onlarla konuşsan belki bir tv reklamı yaparsın paraya para demezsin. :)

 11. Gerçekten çok güzel olmuş, kişisel siten için olan introyuda merakla bekliyoruz yani bu site için olan. :)

  1. Kısmet olmadı onu hazırlamaya arada bir hayli zaman geçti halen satın aldığım taslak bilgisayarda yatıyor biraz zaman ayırıp hazırlayamadım ne zaman biter bilemiyorum.

 12. Muhteşem, harika, nambır van, hakkari, ordu, giresun, gaziantep, artvin olmuş abi. I like it. D:

 13. bence aşırı ateist bir intro olmuş :)))

  1. Ne alaka :)

 14. harika olmuş tebrik ederim çok hoşuma gitti doğrusu :D başarılar

  1. Yorumun için teşekkür ederim Tolga :)

 15. Görünüşü çok güzel birşey direk oraya gidiyor gözün çok beğendim ellerine sağlık.

  1. Beğenmenize sevindim.

 16. Hayırlı olsun çok iyi .Muhteşem :)

  Görünüşü ve arkaplan fonu tam siteye uygun olmuş.Tsarım’a söylenecek söz yok zaten tek kelimeyle daha iyilerine :)

  1. Yorumun için teşekkür ederim Mert.