»

Bozuk Tuş’un Battlefield serisi introsu hazır!

Projeler Hakkında

Geçtiğimiz yılın ocak ayında Bozuk Tuş projem için ilk introyu hazırlamıştım ve yoğunluktan dolayı projeye bir süre ara verdiğim için bu introyu kullanmak kısmet olmamıştı. İlk introdan sonraki altı ay boyunca askıda kalan projem Bozuk Tuş’a tekrar döndüğümde köklü değişiklikler yaparak yeni logoya geçmiştik. Haliyle ilk intro hiç kullanılmadan çöp tenekesini boylamıştı. Ancak yeni logo ile birlikte tekrar gözden geçirdiğim ilk introyu bu gün dahi kullanmaya devam etmekteyim. Hemen aşağıda genel olarak kullanmakta olduğumuz videoyu izleyebilirsiniz.

Yer yer takipçilerden gelen videoların sonunda, yer yer ise bizzat çektiğim videoların başında veya sonunda kullanmakta olduğum bu video, dört yıllık geçmişi olan Aimstarz Gaming klanının isim değiştirerek Bozuk Tuş Oyuncu Grubu [BTOG] olması ile bize yetmez oldu. Ne tekim BTOG‘nin genellikle Battlefield 4 oynuyor olması ve Battlefield serisine ait videoları ortaya çıkarması neticesinde Battlefield serisine özel bir intro oluşturma gereği ortaya çıktı.

Bozuk Tuş olarak çektiğimiz videolar için kullanacağımız İntroda “OYUNA DAİR HER ŞEY” sloganı yer alırken, Bozuk Tuş oyuncu grubu tarafından çekiler videolardaki slogan alanında ise “OYUNCU GRUBU” ibaresi yer alacak. İzleyenleri sıkmamak adına introyu yer yer video başında değilde video sonunda kullanmayı düşünüyoruz. Ayrıca seri videolarında ve Bozuk Tuş’tan Sağlam Taktikler serisi kapsamında çektiğimiz videolarda ise yine introyuda kapsayan autroyu kullanmayı planlıyoruz. Battlefield serisi için hazırlamış olduğum introyunun Bozuk Tuş örneğini aşağıdan izleyebilirsiniz.


 

Yeni bir yorum ekle

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu yazıya yazılmış toplam 3 yorum bulunuyor.

  1. Ellerine saglik çok güzel olmus :)

  2. Gayet güzel devamını bekliyoruz :)

  3. Çok güzel intro olmuş :)