»

Biliyormusun ? Biliyorsan Yaz ! Klavyer.Com’a Yazar Alımları Başlamıştır!

Projeler Hakkında

Merhaba ben Murat Dinç, Klavyer.Comun Kurucusu ve yöneticisiyim, benim ciddi bir projem var klavyer.com’u olabildiğince yükseğe taşımak, ancak bu tek kişilik bir iş değil. Klavyer Takipçilerine En Güncel Teknoloji,Oyun, Yazılım, Bilişim, Sosyal Medya, Güvenlik, Mobil Ve Benzeri haberleri ulaştırmayı amaç edinmiş bir portal sitesidir. Şu ana kadar 1 Yönetici 1 Teknik eleman ve 3 Yazar ile yayın hayatına devam etmektedir ve gelecek vaat eden bir İnternet sitesidir. Şu ana kadar hiç bir zaman yazar arayışı içerisinde bulunmamıştır, yazar arayışı içinde bulunma sebebi daha güçlü olabilmek ve daha ileri seviyelere ulaşabilmektir! Klavyer.com size ne katar eğer bu işte yeni iseniz kendinizi geliştirmeniz için bir çok fırsatınız olacaktır. Nasıl iyi bir yazar olabilirsiniz bunu yazdıkça size göstereceğiz, ve yazdıkça ilerde kullanacağınız referansınızı Klavyer üzerinde oluşturuyor olacaksınız ve buda sizin için olumlu bir gelişme olacaktır.

Klavyer.Com da neler hakkında yazı yazabilirsiniz.

 •  Oyun
 •  Teknoloji
 •  Yazılım
 •  Bilişim
 •  Sosyal Medya
 •  Güvenlik
 •  Mobil

Gbi kategorilerde çeşitli haber,tanıtım,fotoğraf,inceleme,video,trailer ve benzeri bir çok yazı ve ekipman paylaşabilirsiniz. Klavyer de yazar sıfatındaki kişiler Gizlilik Prensipleri ve Kullanıcı Sözleşmesini kabul etmiş sayılır.

Eğer şartlar size uyuyorsa benimle iletişime geçebilirsiniz.

İletişime geçmek için iletişim bölümünden ilgili departmana mail gönderebilirsiniz. ( editor@klavyer.com )

Yeni bir yorum ekle

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu yazıya yazılmış toplam 9 yorum bulunuyor.

 1. İnşallah yazar bulursun abi

  1. senden de iyi yazar olur hani ;)

 2. Bu kaçıncı yazar olacak abi :) Neyse devamı gelir inşallah 2 tane sitem var ilgilenmek zor oluyor. sosyalbeyincik olmasaydı yazar olmak isterdim :)

  1. Ben birleşelim çağrısı yapıyorum sende farkındasın tek kişi hiç bir şey olmuyor klavyer kendini kanıtladı… emekler boşa gitmesin birlikte kazanalım… ufak ufak blogcuklar olacağına büyük bir portal olabiliriz…

 3. İyisallah Yazarlarınız Bulursun :)

 4. Böyle bir sektörde.. umarım bulursun yazar :)

  1. Yazar olmak isteyenler çokta şartlarda anlaşamıyoruz. Genelde yazmak zor geliyor ilerleyen süreçte.

 5. klavyere yazar oldum fakat vakit sıkıntısından daha özgün yazı giremedim bu aralar inşAllah ilk yazımı yazabilirim murat güzel işler yapıyorusn :)

 6. İnşallah Yazarınızı Bulursunuz :)