»

Akdeniz Üniversitesi Mühendislik Fakültesi Panorama

Kişisel Yazılarım

Merhaba arkadaşlar, Arefe günü “Tüm Fotoğraflarımı Bayramda Paylaşıyorum başlıklı bir yazı ile bilgisayarımda yatan tüm fotoğrafları bayram boyunca paylaşacağımı duyurmuştum, şu an bayramın 2. gününün sonu ve bayram yoğunluğundan dolayı yine fotoğrafları yapmayı ve paylaşmayı aksattım, ancak bu gece geç saatlere kadar bilgisayar başında kalıp şu an paylaşacağım Akdeniz Üniversitesi Mühendislik Fakültesi Panorama fotoğrafı gibi birkaç Panorama Fotoğraf paylaşmayı planlıyorum.

Her ne kadar ben Üniversiteden mevzun olsam da tatil için misafirleri olduğum Umut ve Ceren‘in üniversiteleri devam etmekte, bu nedenden dolayı örgün öğretim için üniversiteye gidiyorlardı ve bende onlarla birlikte üniversiteye dolaşmak için gittim, Mühendislik Fakültesine gitmemizden dolayı Mühendislik Fakültesi‘nin fotoğrafını çektim, çok fazla zamanımda olmadığı için çıkarken birde Üniversite bahçesinde bulunan Gölün fotoğraflarını çektim, Göl fotoğraflarını da sanırsan birkaç saat içinde yine Photography sayfamda paylaşacağım, şimdilik Mühendislik Fakültesi Panorama Fotoğrafını paylaşıyorum.

Fotoğraf toplamda 13 fotoğraf karesinden oluşuyor, her ne kadar her karenin kendine has Exıf bilgileri olsa da genelde Exıf bilgileri yan taraftaki tabloda görüldüğü gibi.

Not: Fotoğrafın boyutu 54MB ve 3 kat daha yüksek çözünürlüğe sahip, ancak sergilemek amacı ile upload ettiğimden dolayı aşağıda 3MB boyutunda kaliteli bir kopyasını görebilirsiniz.

 • Kamera: Nikon D3100
 • F durağı: f/3.5
 • Poz süresi: 1/1000 sn. – 1/4000 sn.
 • ISO hızı: ISO-100
 • Pozlama: 0 adım
 • Odak uzunluğu: 18mm
 • En fazla açı: 3.6
 • Ölçüm modu: Merkez ağırlıklı odaklama
 • 35mm odak uzunluğu: 27
 • Pozlama programı: Elle

Akdeniz Üniversitesi Mühendislik Fakültesi Panorama

Akdeniz Üniversitesi Mühendislik Fakültesi Panorama

Yeni bir yorum ekle

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu yazıya yazılmış toplam 8 yorum bulunuyor.

 1. Fotoğrafları merakla bekliyoruz buda çok güzel bir fotoğraf universite gerçekten güzelmiş böyle bi ünivrsiteden mezun olman gurur vericidir.

  1. Teşekkürler berk, üniversite çok büyük her yerinin panoromik fotoğrafını çekemeye ömür yetmez :)

 2. Sen bu işi biliyorsun kardeşim :)

  1. Teşekkürler abim :)

 3. Çok başarılı olmuş, gitmeden gösterdin bize oraları Murat :)

  1. Teşekkürler dostum :)

 4. Akdeniz Üniversitesi panoroması gerçekten çok güzel çekilmiş, projelerim için kullanabilirmiyim ?

  1. Teşekkürler, Kullanabilirsin.